Ustawienia prywatnosci

Nasz strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia funkcjonalności. Jeżeli chcesz samemu wybrać które dane chcesz udostępnić naszej stronie kliknij w przycisk “zmień ustawienia”, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat plików cookies skorzystaj z przycisku “więcej informacji”.

Mikołaj Kopciowski

Twój presonalny doradca

Masz pytanie? Zadzwoń

531 696 738

[email protected]

Sklepy internetowe Lublin

Tworzymy wszystko z myślą o twoich potrzebach. Projektujemy stronę sklepu internetowego z myślą o Twoich klientach. Dostosowujemy stronę do wszystkich urządzeń. Dzięki nam wyróżnisz się wsród innych sklepów i stron internetowych.

sklepy internetowe lublin oszczedność

Oszczędność

Dobrze zbudowany sklep internetowy to zarówno oszczędność czasu jak i pieniędzy na marketing ponieważ pozycjonowanie stron w google oraz google ads jest tańsze i skuteczniejsze od tradycyjnych form promocji.

sklepy internetowe lublin zasięg

Większy zasięg

Nasze sklepy dzięki dobrym praktykom są wysoko w wyszukiwaniach google co pozwala docierać do większej ilości klientów.

sklepy internetowe klienci

Klienci

W internecie łatwiej zbudować stabilną bazę klientów swojej firmy. Przejrzysta strona oraz newsletter gwarantują przywiązanie do Twojego sklepu.

sklepy internetowe dostępność

Dostępność

Sklep internetowy działa 24 godziny na dobę 365 dni w roku dzięki temu Twoi klienci mogą zamówić asortyment kiedy tylko chcą. Dodatkowo możesz informować o ilości produktów co poprawia skutecznie sprzedaż.

sklep internetowy lublin produkty

Produkty

Strony które tworzymy pozwalają na swobodne dodawanie produktów do sklepu internetowego bez ograniczeń. Możesz ustawiać kategorie, informować o ilości produktów oraz dodawać promocje.

sklep internetowy lublin zamówienia

Zamówienia

Przejrzysty oraz wygodny system składania zamówień zachęca do kupowania produktów. Daj możliwośc płacić online, tradycyjnym przelewem czy też za pobraniem.

Dlaczego warto zakładać
sklep internetowy

Niezależnie czy sprzedajesz ubrania czy też produkty do makijażu, sklep internetowy jest kolejnym filarem twojego biznesu. Biznes internetowy pozwala tworzyć bazę oddanych klientów niezależnie od ich lokalizacji. Tworzenie sklepów internetowych to nasza pasja i tworzone są bezpośrednio pod twój biznes wraz z responsywnym designem dzięki któremu twoje strony działają świetnie zarówno na komputerach jak i telefonach, a wsparcie techniczne oraz profesjonalny hosting stron zapewnia Twoim klientom możliwość korzystania z usług cały czas.

Nasze sklepy są testowane przez specjalistyczne narzędzia informatyczne które sprawdzają miedzy innymi skuteczność oraz pozycjonowanie stron i sklepów.

sklepy internetowe cennik
sklepy lublin tanio

Co daje sklep internetowy?

E Commerce dzięki swojej skalowalności pozwala sprzedawać twojej firmie nieskończoną ilość produktów. Dzięki takiemu udogodnieniu każdy znajdzie coś dla siebie wśród tak rozbudowanego asortymentu. Kolejnym udogodnieniem jakie oferują nasze sklepy internetowe jest prosty oraz przejrzysty system zamawiania produktów który pokochają wszyscy.

Gdy bierzemy się za tworzenie sklepów internetowych mocno skupiamy się na warstwie wizualnej naszych projektów. Nasze strony zaprojektowane są tak aby przyciągały wzrok i wyróżniały się wśród setek innych sklepów internetowych. Postawienie na design, dobrze napisany kod oraz skrupulatne przetestowanie strony przez specjalistyczne narzędzia poprawia widoczność twojego sklepu w wyszukiwarce google, dodatkowo oferujemy naszym klientom również kampanie google ads oraz połączenie strony z social media takimi jak facebook, twitter lub instagram.

Tworzenie sklepów internetowych Lublin

Niezależnie czy jest to strona internetowa czy też sklep projektujemy wszystko od A do Z a Tobie i Twoim klientom dostarczamy niezawodną platformę do sprzedaży. Dodatkowo oferujemy usługi takie jak agencja interaktywna więc nie musisz szukać dodatkowych ludzi o marketingu internetowego, e-PR itp.

Czym jest pozycjonowanie sklepu?

Pozycjonowanie to dostosowywanie twojego sklepu pod algorytmy google oraz tego czego szukają urzytkownicy. Załóżmy, że szukasz butów na zimę, pierwsze co wpiszesz w google to: sklep internetowy lublin z butami ziomowymi. Wpisana fraza pokaże Ci wszystkie sklepy w których kupisz buty przez internet lub lokalnie.

Istnieją dwa sposoby pozycjonowania, pierwszym znich jest pozycjonowanie lokalne i używane jest w momencie kiedy działamy z usługami dla lokalnej społeczność. Fraza sklep internetowe lublin jest frazą lokalną i informuje google aby osoby szukające stron w Lublinie widziały wyżej naszą stronę. W przypadku pozycjonowania globalnego omijamy frazy miast lub tworzymy specjalne podstrony aby pozycjonować sklep zarówno w Warszawie, Gdańsku lub też w Berlinie

sklepy internetowe cennik