Ustawienia prywatnosci

Nasz strona korzysta z plików cookies w celu poprawienia funkcjonalności. Jeżeli chcesz samemu wybrać które dane chcesz udostępnić naszej stronie kliknij w przycisk “zmień ustawienia”, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat plików cookies skorzystaj z przycisku “więcej informacji”.

Kontakt Artleit

531 696 738

Czynne w godzinach: 8:00 - 19:00
poniedziałek-piątek

kliknij aby zadzwonić

[email protected]

Odpisujemy również w weekendy.

kliknij aby napisac maila

Sprawdź nasze social media

Na naszych social mediach publikujemy ciekawe rzeczy odnośnie stron i pozycjonowania

ArtleitPolska

Artleit

ArtleitPolska

Artleit

Często zadawane pytania:

Co warto przygotować przed rozmową?

Praktycznie nic. Najważniejsze to wykonać pierwszy krok i zadzwonić lub napisać maila. Gwarantujemy Ci, że cała rozmowa zajmie mniej czasu niż zastanawianie się jakie informacje możemy potrzebować. Nie musisz się niczym stresować pomożemy Ci dobrać idealny plan dla twojej strony internetowej lub sposobu pozycjonowania.

Mam niestandardowy pomysł, czy to będzie problemem?

Oczywiście, że nie, niestandardowy pomysł może okazać się zaletą. Tworzymy strony z pasji i lubimy nietypowe zlecenia które wymagają od nas więcej czasu i pracy jednak dostarczają one więcej satysfakcji. Zadzwoń do nas i przedstaw nam swój pomysł.

Nie jestem z Lublina, czy to będzie problem?

Nie, realizujemy pomysły zarówno lokalnie jak i na terenie całej Polski. Możliwa jest też realizacja poza granicami Polski.

Od czego zależy wycena projektu?

Na ostateczny koszt usługi składa się poziom zaawansowania takich rzeczy jak: projekt strony, pozycja w google, trudność zaprogramowania strony, ilość grafik. Nie musisz się martwić, wycenę wykonujemy podczas pierwszej rozmowy i chętnie możemy ponegocjować jej cenę.